11

Лют

2018
foto elektronnyi polis

З 7 лютого 2018р. в Україні запроваджено можливість оформити Електронний Поліс ОСЦПВ.

 

Тепер придбати Електронну Автоцивілку можна самостійно, у любий зручний час за допомогою комп’ютера / смартфона, не виходячи з кімнати.

 

Після розрахунку вартості Автоцивілки, заповнення Заяви та її оплати, Ви отримаєте Електронний Поліс на свій e-mail, вказаний при оформленні.

 

В будь який момент Ви зможете відкрити Електронний Поліс у себе на телефоні, чи, в разі потреби, роздрукувати його, та мати в паперовому вигляді.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ АВТОЦИВІЛКИ МАЄ СВОЇ ПЕРЕВАГИ:

  • Відсутній ризик отримати фальшивий бланк полісу ОСЦПВ чи укласти страховку в Страховій Компанії, яка втратила членство МТСБУ
  • Відсутній ризик забути чи загубити поліс, він завжди у Вас в телефоні
  • Інформація про укладений новий поліс відразу з’являється в базі МТСБУ. Підтвердити дійсність та перевірити дані Вашого полісу зможе кожна зацікавлена особа на сайті МТСБУ
  • Оплата за страховку здійснюється online на рахунок Страхової Компанії. Зникає ризик не оплати Полісу
  • Це сучасно, зручно та безпечно

 

На початковому етапі запровадження електронного полісу, рекомендовано мати його в автомобілі в роздрукованому вигляді.

 

Паралельно з Електронним Полісом продовжує діяти «класичний» Паперовий Поліс Автоцивілки. Яку форму страховки обрати, вирішує Страхувальник (Клієнт).

 

В доповнення до вже існуючої можливості оформлення ДТП за допомогою Електронного Європротоколу, запровадження Електронного Полісу ОСЦПВ є важливим кроком до модернізації та діджиталізації страхового ринку України.

 

Розрахувати та купити Електронний Поліс Автоцивілка ТУТ