06

Чер

2018
зекономити на КАСКО

Є різні способи як зменшити вартість КАСКО, зупинимося виключно на розсудливих, які не спричинять Страхувальнику неприємних наслідків.

 

Потрібно пам’ятати, основна мета договору КАСКО це не зекономити на його вартості, а гарантоване отримання своєчасного та повноцінного відшкодування при страховій події.

 

Номер 1

Вибір СТО на якому буде ремонтуватися Авто.

Виділяють два варіанти: СТО Офіційного дилера та Партнерське СТО.
Якщо вашому Авто 5 років та більше, то краще вибрати варіант з ремонтом на Партнерському СТО (універсальне). Це зменшить платіж на 10-15%.
В деяких СК передбачений ще третій варіант – Партнерське СТО з використанням альтернативних деталей (запасні частини, які не виробляються офіційними автовиробниками, але відповідають їхнім технічним умовам та стандартам). Коли вашому Авто 8 років та більше, рекомендуємо розглянути саме цей варіант ремонту Авто,що зекономить 20-30% платежу.

 

Порада
Логіка в тому, що якщо Авто вже не 4 чи 5 років, то немає особливого сенсу орієнтуватися на суто Офіційні СТО, а якщо Авто більше 8 років, то взагалі можна погодитись на використання при ремонті альтернативних деталей. Це все розумна економія коштів на вартості КАСКО.

 

Номер 2

Розмір франшизи.

По статистиці, за час дії Договору КАСКО, переважно, трапляється не більше 1 страхового випадку. Нульова франшиза в такому випадку стає не вигідною. Тому, рекомендуємо страхувати Авто з франшизами 0,5% чи 1%. Це зекономить відповідно 20% чи 30% платежу, порівнюючи з вартістю нульової франшизи.

 

Порада
Ще можна розглянути цікавий варіант страхування Авто з підвищеною франшизою – 5%. Це страхування на випадок значних Пошкоджень, Тоталу чи Крадіжки ТЗ. Платіж за таких умов буде лише 2-2,5% від вартості Автівки.
Це зручно для автовласників, які не налаштовані звертатися до Страхової Компанії за ремонтом дрібних пошкоджень, а бажають захистити себе виключно від можливих значних фінансових витрат.

 

Номер 3

Водії на яких розповсюджується страховка КАСКО.

В більшості СК в договорі КАСКО зазначається перелік водіїв на яких розповсюджується страховка. Відповідно вік та стаж цих водіїв напряму впливає на розмір страхового платежу. Рекомендуємо вказати лише тих водіїв, які повсякчас будуть їздити на ТЗ, а не всіх кого знаєте, по принципу «на всяк випадок».
Якщо вік водіїв від 30 років, а стаж більше 10, то знижка може сягати до 20% від базового розрахунку.

 

Порада
Ми радимо в Договорі КАСКО зазначати лише водіїв, які повсякденно будуть управляти Авто, оскільки немає сенсу переплачувати за страховку та включати в перелік водія без стажу, лише для того, щоб він пару раз на рік покерував вашою Автівкою.

 

Номер 4

Періодичність оплати КАСКО.

В середньому, оплата страховки двома частинами буде на 5% дорожче разової. Оплата чотирма частинами – на 10%.

 

Порада.
Якщо є можливість, радимо договір КАСКО оплачувати одним платежем. Оскільки, по перше, страховка обійдеться дешевше, а по друге, якщо у вас передбачена розбивка платежу, а страховий випадок станеться на самому початку дії Договору, то СК може зобов’язати вас оплатити поліс КАСКО достроково в повному об’ємі. В такому разі, ви просто переплатите за страховку.

 

Номер 5

Вартість Транспортного Засобу.

Оскільки страховий платіж за договором КАСКО це добуток вартості Авто та розрахованого тарифу, то вартість Автомобіля напряму впливає на розмір страхового платежу.
Якщо ви страхуєте не новий Автомобіль, то вартість страховки можна знизити за рахунок зменшення вартості ТЗ.

 

Порада
Важливо не перестаратися в своєму прагненні зекономити, та не занизити вартість Авто менше ринкової. Тому що, в такому випадку, при страховій події, можуть виникнути наслідки під час розрахунку суми відшкодування.
Пошук прийнятної страхової суми на Авто має відбуватися в рамках ринкової вартості!

 

Є ще варіант оптимізації страхового платежу за рахунок включення обмежень при грубих порушеннях ПДР, таких як:

  • перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год
  • в’їзд на залізничний переїзд при закритому шлагбаумі
  • проїзд на червоний сигнал світлофора
  • здійснення розвороту у заборонених місцях
  • виїзд на смугу зустрічного руху, тощо…

Але ми радимо не розглядати цей варіант, як спосіб знизити платіж по страховці КАСКО.

 

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ / ПРИДБАТИ СТРАХОВКУ КАСКО В НАДІЙНІЙ СК, МОЖНА В СТРАХОВІЙ ЛАВЦІ ЯШІ ШУЛЬМАНА
ЗА ТЕЛЕФОНОМ (099) 258 83 93
ЧЕРЕЗ МЕЙЛ INFO@SHULMAN.COM.UA

 

Для розрахунку вартості КАСКО, необхідно повідомити наступну інформацію:
– Дані Автомобіля (марка, модель ТЗ; рік випуску; місто реєстрації; об’єм двигуна; автомат / механіка)
– Дані водіїв (їх вік та стаж)