18

Чер

2020
Як вибрати Автоцивілку

Зараз занадто широке розмаїття пропозицій, щодо придбання Автоцивілки.
Як не піддатися на виверти сумнівних Компаній / онлайн-сервісів та прийняти зважене, доросле рішення.

 

 

Сім критеріїв, від найважливішого – до менш важливого:

 

Номер #1

Надійність СК.

Фінансова надійність / стабільність Страхової Компанії – це головний критерій при виборі Автоцивілки.
В противному разі, Ви придбаваєте не страховку, а ілюзію захищеності / бутафорію. Ніякий інший аргумент, не може бути вище надійності СК.

 

Номер #2

Франшиза – 0грн.

Це дискусійне питання, проте, Нульова франшиза це вигідно і зручно.
Вигідно, оскільки при франшизі 2500грн. економія на вартості страховки не значна – 200-500грн.
Зручно, оскільки Нульова франшиза, в разі ДТП, зекономить Ваш час та збереже Ваші нерви. В такій ситуації, Вам, як винуватцю ДТП, необхідно буде подати лише Заяву про Страховий випадок, а далі всі питання з Потерпілим врегулює Ваша Страхова компанія.

 

Номер #3

Система прямого врегулювання збитків.

Страхова Компанія, Автоцивілку якої Ви оформляєте, має входити в пул компаній, котрі є учасниками системи Прямого врегулювання. Таких СК наразі 15.

Детально ознайомитись з тим, шо таке система прямого врегулювання збитків можна ТУТ.

Якщо коротко, то, за певних обставин, Ви зможете отримувати страхове відшкодування в своїй СК (в якій Ви оформили Автоцивілку), а не в СК винуватця ДТП.

 

Номер #4

Електронна форма полісу.

Існують СК, які до цих пір, оформлюють страховки лише на паперовому бланку. Хоча, саме електронна форма полісу максимально зручна.
Електронний поліс не можливо забути чи загубити. В електронний поліс дуже швидко можна вносити зміни, пов’язані зі зміною П.І.Б. Страхувальника, номера авто, адреси прописки…

 

Номер #5

Вартість Автоцивілки.

Цілком логічно, що вартість має враховуватись при виборі Автоцивілки. З цим все просто, чим дешевше, тим вигідніша Автоцивілка. Проте вартість не має бути одним та головним критерієм вибору.

 

Номер #6

Вартість ДЦВ (додатковий / підвищений ліміт страхування відповідальності).

Оскільки лімітів Автоцивілки, особливо для мешканців Києва, не достатньо, то до уваги потрібно брати і вартість полісу ДЦВ. Тобто критерій вартості має значення тільки в сумі Автоцивілка + ДЦВ.

Оскільки, в де-яких СК вартість Автоцивілки може бути нижчою, чим у конкурентів, а вартість ДЦВ занадто високою, і через це перевага втрачається.

 

Номер #7

Наявність картки Технічного Асистансу / Допомоги в дорозі (Евакуатор при ДТП, заміна пошкодженого колеса, запуск двигуна…).

В де-яких СК, в якості бонусу, при придбанні Автоцивілки надається картка Тех Асистансу, куди входить ряд важливих послуг, направлених на допомогу водієві у вирішенні проблем з його авто, які можуть статися в дорозі.

До такої допомоги входять: безкоштовна евакуація авто з місця ДТП, безкоштовна заміна пошкодженого колеса на запасне, безкоштовний запуск двигуна від зовнішнього джерела, безкоштовна доставка пального і таке інше.

Так, як ця картка надається в додаток до полісу Автоцивілки, то це приємний та корисний Бонус.

 

А тепер саме головне.

Завжди оформлюйте страховки через брокера, а якщо і напряму в Страховій Компанії, то у Вас має бути контакт спеціаліста, який буде на зв’язку 24/7 та буде представляти Ваші інтереси. І в разі страхової події буде готовий допомогти Вам консультацією з моменту ДТП до моменту врегулювання страхової справи.

 

Автоцивілка це не питання ціни 2000грн., а ймовірність витрат на сотні тисяч гривень. Ваша необдумана економія 200грн., може понести не співставні втрати. Згадайте цей пост в момент ДТП, і головне, пригадайте, якими критеріями Ви керувались, коли придбавали Автоцивілку. Якщо вищезазначеними, то все з Вами Ок.